Únor v ZŠ II

Počátek nového měsíce jsme zahájili pololetními prázdninami, na které navázaly jarní prázdniny. 22. února nás čekala projektová výuka – mediální výchova. Tento den jsme se dozvěděli něco málo o médiích, prohlíželi si zajímavé dětské časopisy a také jsme si vyrobili plakátek – pozvánku na dětský karneval. V měsíci únoru jsme vytvořili spoustu zajímavých výrobků. Za zmínku stojí určitě karnevalové škrabošky. Vyrobené masky jsme si vzali s sebou na karneval přípravné třídy a třídy ZŠ I. Tancovali jsme, soutěžili a závodili. Naše snaha byla sladce oceněna.

Mgr. Zdeňka Bělochová